Doradca ds. produkcji roślinnej

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska miasta nie podano, kujawsko-pomorskie, Polska miasta nie podano, lubelskie, Polska miasta nie podano, lubuskie, Polska miasta nie podano, łódzkie, Polska miasta nie podano, małopolskie, Polska miasta nie podano, mazowieckie, Polska miasta nie podano, opolskie, Polska miasta nie podano, pomorskie, Polska miasta nie podano, podkarpackie, Polska miasta nie podano, podlaskie, Polska miasta nie podano, śląskie, Polska miasta nie podano, świętokrzyskie, Polska miasta nie podano, warmińsko-mazurskie, Polska miasta nie podano, wielkopolskie, Polska miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska
13 dni temu

www.agrolok.pl

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:

Region: dolnośląskie

rejon działania do wyboru: warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubelskie, dolnośląskie

Zadania:

  • doradztwo rolne w zakresie technologii uprawy roślin
  • prowadzenie szkoleń dla klientów dot. upraw rolnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie rolnicze
  • praktyczna znajomość technologii uprawy roślin
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • samochód i inne narzędzia pracy

C.V. i list motywacyjny prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI