Spedytor międzynarodowy z językiem niemieckim

Wrocław, dolnośląskie, Polska
2 dni temu

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas  "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

- Planowanie i organizacja transportów całopojazdowych w relacjach międzynarodowych

- monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw

- rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów

- pozyskiwanie do stałej współpracy przewoźników

- bieżąca analiza i optymalizacja kosztów

- pozyskiwanie klientów oraz rozwijanie wzajemnej współpracy

- nadzór nad dokumentacją spedycyjną

- współpraca z magazynami

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego (angielski również mile widziany, jako język dodatkowy)

- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

- umiejętność optymalnego dysponowania środkami transportu

- minimalizacja przewozów na tzw. pusto

- znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami

- bardzo dobra organizacja pracy

- samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

- odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w opariu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- elastyczne godziny pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

- stałe, atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.