Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Tym razem, nasz Klient, firma zajmująca się działalnością handlowo-usługową (branża techniczna) z siedzibą w województwie dolnośląskim, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osoby na stanowisko Kierownika ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Opole
Region: dolnośląskie

Korzyści z zatrudnienia:

  • umowa o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które możesz z nami wynegocjować
  • premie kwartalne
  • gwarancja kursów oraz szkoleń branżowych
  • sprzęt niezbędny do pracy (samochód, komputer,telefon)

Zadania, które Ci powierzymy:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych
  • aktywna realizacja celów sprzedażowych
  • kompleksowy nadzór nad zleceniami
  • współpraca z innymi działami firmy

Idealny Kandydat posiada:

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej (mile widziane doświadczenie w branży opakowaniowej)
  • wyższe wykształcenie (preferowana specjalność techniczna)
  • gotowość do pracy mobilnej na terenie południowo – zachodniej Polski
  • podstawy znajomości języka angielskiego

Wymagamy czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomości pakietu MS Office.

Czekamy na Twoją aplikację!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz na adres: k.piatek@ksservice.pl.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.