w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Operator wózka widłowego Niemcy

Częstochowa, śląskie, Polska
39 dni temu

To ogłoszenie wygasło 38 dni temu

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. 

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Operator wózka widłowego Niemcy

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: śląskie

Numer ref.: 11/2019

Dla naszego Klienta na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego;
  • układanie kartonów na paletach lub regałach.

Czego oczekujemy?

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. A2;
  • uprawnień na wózek widłowy UDT;
  • dyspozycyjności do pracy w godzinach 14:00 - 22:30.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 508 024 447 lub aplikowanie za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Aplikuj

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Praca w mieście