w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 44 dni temu

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. 

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób.
Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Olsztynek

Region: warmińsko-mazurskie

  Zadania:

  • obsługa linii produkcyjnej,
  • sortowanie owoców i warzyw,
  • pakowanie, sortowanie kartonów,
  • etykietowanie,


Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,


Oferujemy:

  • dojazd do pracy i z pracy dla osób mieszkających w Nidzicy,
  • wynagrodzenie na czas,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,


Zapraszamy do aplikowania!

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie
rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul.
Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub
usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne
wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną
rekrutacją.

Aplikuj

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Praca w mieście