Specjalista ds. Marketingu

Mazowieckie, mazowieckie, Polska
4 dni temu

Polska, Mazowieckie 35751/001 Permanent

Firma posiadająca unikalny model, który opiera się na lokalnej wiedzy i relacjach, procesie zapewnienia jakości oraz wdrażaniu wiodącej technologii w celu dostarczania informacji tam, gdzie klienci tego potrzebują.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu dla naszego klienta firmy dostarczającej istotnych wiadomości, badań i danych analitycznych oraz innych informacji dla ponad 125 rynków.

Opis stanowiska / Job description:

  • Odpowiedzialność za wdrażanie i mierzenie sukcesu programu marketingowego mającego na celu zwiększenie pozycji marki na rynkach finansowych, korporacyjnych i akademickich,
  • Proaktywne identyfikowanie możliwości marketingowych / sprzedażowych w przełożeniu na działania podnoszące świadomość marki na terenie Polski i Europy Środkowo- Wschodniej,
  • Koordynowanie eventów online i offline w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej,
  • Tworzenie raportów i analiz konkurencji w Polsce,
  • Zarządzanie materiałami POS.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wykonywania działań marketingowych na rynku B2B,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży informacji biznesowej,
  • Doświadczenie w zakresie SEO i generowania płatnych lead'ów,
  • Umiejętności kreatywne, analityczne i komunikacyjne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontami w mediach społecznościowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów.
  • Doskonałe środowisko pracy w międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z wieloma profesjonalistami w firmie.
  • Kultura organizacyjna firmy oparta na zasadach work-life balance.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page