w aktówce

To ogłoszenie wygasło 33 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych. W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki. Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.


Przedstawiciel handlowy (branża edukacyjna)

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Z związku z wprowadzeniem na rynek nowego systemu informatycznego dla przedszkoli, do automatycznej rejestracji obecności i automatycznego rozliczania należności oraz do komunikacji z rodzicami, poszukujemy Przedstawiciela Handlowego na terenie Warszawy i okolic.

Twoje obowiązki:

 • bezpośrednia sprzedaż systemu informatycznego w placówkach oświatowych (przedszkolach),
 • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
 • realizacja założonych celów sprzedażowych na podległym regionie (Warszawa i okolice),
 • dbałość o obsługę klienta (m.in. proces finalizacji umowy),
 • nawiązywanie trwałych relacji z klientem i budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Jesteś poszukiwanym przez nas kandydatem, jeśli:

 • posiadasz doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w kanale B2B,
 • potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe,
 • doskonale planujesz i organizujesz sobie pracę,
 • z zaangażowaniem realizujesz założone cele,
 • charakteryzujesz się rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi,
 • jesteś zainteresowany nowymi technologiami informatycznymi,
 • mile widziane jeśli posiadasz doświadczenie w branży edukacyjnej,
 • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do pracy w terenie.

Nasza oferta:

 • elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza (B2B),
 • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu prowizyjnego,
 • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód służbowy wraz z kartą paliwową,
 • otrzymasz gotową bazę potencjalnych klientów,
 • pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki do teatru i kina.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NAU S.A. z siedzibą w Warszawie (00-379), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 („NAU S.A.”) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, a niewynikających z przepisów prawa, w szczególności mojego wizerunku, w celu przeprowadzenia przez NAU S.A. obecnej rekrutacji.

Aplikuj teraz

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 

 1. Administratorem Pani/Pana danych jest Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
 2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email nau@nau.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 3. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iodo@nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 4. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu:

– rekrutacji - podstawą przetwarzania danych jest niezbędność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przez zawarciem umowy,

– ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją, – podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest możliwość dochodzenia przez niego roszczeń.

 1. Administrator przestanie przetwarzać dane po zakończeniu rekrutacji oraz przedawnieniu roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją.
 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz profilowania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy o pracę lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

 1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
 2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.

Praca w mieście