Operator maszyn włókienniczych / dziewiarskich - Niemcy

18 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Wismar, Niemcy

Region:Mecklenburg-Vorpommern

Numer ref.: a0t4H00000knRlzQAE

Obowiązki:
  • obsługa maszyn dziewiarskich sterowanych elektronicznie, wykonanie wielowarstwowych serii,
  • kontrolowanie parametrów i sprawdzanie jakości produkowanego wyrobu dziewiarskiego,
  • realizacja procesów produkcyjnych,
  • tworzenie wielofunkcyjnych systemów produkcyjnych.
Wymagania:
  • ukończone szkolenie w dziedzinach dziewiarstwa, specjalizacja włókiennicza,
  • umiejętność obsługi maszyn włókienniczych,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (B2) - warunek konieczny,
  • chęć do podjęcia pracy na stałe za granicą,
  • mile widziana umiejętność programowania nowych sterowników do maszyn tekstylnych (Stoll / Shima).
Oferujemy:
  • przyuczenie do samodzielnej obsługi maszyn dziewiarskich,
  • stałe zatrudnienie w Niemczech na podstawie niemieckiej umowy o prace - bezpośrednio u naszego klienta,
  • zapewnienie zakwaterowania w początkowej fazie zatrudnienia oraz pomoc w znalezieniu mieszkania na stałe,
  • pełen pakiet socjalny, premie, dodatki,
  • miesięczne wynagrodzenie brutto od 1700 euro nawet do 5000 euro, w zależności od stanowiska i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl