Technolog CNC

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Wynagrodzenie
5000 - 8000 netto
Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
NeoHR
Dodano
12.11.2019

Zakres zadań:

  • programowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w narzędziowni
  • tworzenie dokumentacji na naprawę, regenerację, modyfikację narzędzi
  • uczestnictwo w realizacji projektów związanych z rozwojem firmy
  • kontorla jakości
  • ofertowanie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub w trakcie nauki
  • doświadczenie zawodowe jako technolog lub programista frezarek, elektrodrążarek mile widziane
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widizna znajomość oprogramowania SOLID, CAD, CAM
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • dostęp do najnowszych technologii

NeoHR

Dla naszego Klienta, firmy z okolic Poznania, poszukujemy Technologa CNC.