Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Katowice, śląskie, Polska
6 dni temu

Polska, Śląskie, Katowice 35785/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna łącząca w portfolio swoich Klientów branże Automotive, AGD, elektroniczną oraz zapewniająca swoim Klientom najwyższą jakość produktów.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:Elektromechanik.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik Utrzymania Ruchu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • utrzymanie parku maszynowego w ruchu ciągłym;
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki;
  • raportowanie.

Opis stanowiska / Job description:

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
  • przeprowadzanie przeglądów oraz prace konserwacyjne;
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn;
  • utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego;
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac.

Kogo szukamy / Profile description:

  • wykształcenie średnie;
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • uprawnienia SEP 1KV;
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Oferujemy / We offer:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • praca w międzynarodowym środowisku;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. LuxMed, karta Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page