Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownik produkcji dla firmy zajmującej się produkcją ciast.

Pracownik produkcji (cukiernia przemysłowa) - stawka 12,80 euro brutto/h - Belgia

Miejsce pracy: Wetteen
Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • prace produkcyjne przy taśmie transportacyjnej
  • przenoszenie blach z ciastem

Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie jako pracownik produkcyjny (mile widziane)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoką sprawność fizyczną
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Jeśli poszukujesz:

  • umowy o pracę ze stawką  12,80 euro brutto/h
  • karty paliwowej i  100 euro brutto/mies. jako dodatek amortyzacyjny (za wyjazd własnym samochodem, przy podwożeniu pracowników)
  • premii rocznej, opieki medycznej
  • pomocy w zorganizowaniu  zakwaterowania i  opieki polskojęzycznego koordynatora w Belgii
  • systemu poleceń (otrzymanie  50 euro netto po przepracowaniu przez poleconego pracownika pełnego miesiąca)

Idealnie trafiłeś/aś! Aplikuj

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.