Darmowe zakwaterowanie i inne benefity - operator maszyn i pakowacz/ka - pary mile widziane - 14 euro brutto/h - Belgia

Wingene, Belgia
28 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora wtryskarki oraz osoby na stanowisko pakowacza dla naszego Klienta z branży produkcyjnej wytwarzającej elementy z plastiku.

Miejsce pracy: Wingene
Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

Operator będzie odpowiedzialny za obsługe maszyn produkcyjnych (elementy plastikowe np. kratki trawnikowe) osoba na stanowisku pakowacza/ki będzie weryfikowała jakość wytworzonych elementów a następnie pakowała produkty oraz przekazywała je do wysyłki.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość obsługi wtryskarki  ( operator maszyn )
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienność, motywacja
  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • możliwość wyjazdu własnym autem (mile widziane)

  • wysokie wynagrodzenie w wysokości  14,00 euro brutto/h
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę (warunki polsko – belgijskie)
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych  płatnych 150% - 21,00 euro brutto/h
  • bony żywieniowe  6,00 euro brutto za każdy przepracowany dzień
  • darmowe zakwaterowanie
  • kartę paliwową, opiekę medyczną, trzynastą pensję
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.