Manager ds. Księgowości

Warszawa, mazowieckie, Polska
3 dni temu

Polska, Mazowieckie, Warszawa 35781/001 Permanent

Naszym klientem jest spółka leasingowa należąca do międzynarodowej grupy specjalizującej się w transporcie ciężkim. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera ds. Księgowości umowa na zastępstwo (minimum roczna).
Doświadczenie zdobyte w instytucji leasingowej jest mile widziane.
Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 warunkiem koniecznym.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem na stanowisku managerskim w obszarze księgowości. Znajomość branży leasingowej jest mile widziana. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem jest warunkiem koniecznym.

Opis stanowiska / Job description:

  • Kontrola i uzgadnianie kont księgi głównej zgodnie z UoR oraz z polityką spółki.
  • Nadzór i wykonanie obowiązków związanych z zamknięciem miesiąca i raportowania do Grupy.
  • Udział w ustalaniu prawidłowego rozliczania i opodatkowania wszystkich transakcji.
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji wymaganej do obsługi transakcji i raportów.
  • Udział w przygotowaniu danych dla sprawozdań finansowych.
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NPB oraz innych instytucji zewnętrznych.
  • Sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, INTRASTAT.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (preferowane kierunki: finanse/księgowość).
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym; nastawienie na ciągłe doskonalenie, rozwój podległego zespołu i efekt pracy.
  • Dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie EXCEL.
  • Doświadczenie w firmie leasingowej mile widziane.
  • Sumienność, dokładność, spostrzegawczość; otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i logicznego myślenia.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (minimum B2).

Oferujemy / We offer:

  • Umowa na zastępstwo minimum 1rok.
  • Stałe wynagrodzenie na umowę o pracę.
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  • Możliwość współpracy ze zmotywowanym zespołem.
  • Przyjazna atmosfera i nowoczesne środowisko pracy.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page