Koordynator obsługi graficznej

Warszawa, mazowieckie, Polska
16 dni temu

Dział Promocji i PR ogólnopolskiej sieci kin Helios poszukuje do pracy w biurze w Warszawie osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: Koordynator obsługi graficznej

Poszukujemy osoby kreatywnej, mającej zmysł plastyczny, świetnie zorganizowanej, nie bojącej się nowych wyznań w pracy dla ogólnopolskiej sieci kin.

Obowiązki:

  • koordynacja bieżącej obsługi kin oraz projektów kinowych w zakresie materiałów graficznych
  • współpraca z zespołem grafików i zarządzanie pracami graficznymi (planowanie, koordynacja, ustalanie harmonogramu prac przygotowywania materiałów graficznych)
  • dbanie o jakość i terminowość projektów graficznych
  • współpraca z drukarniami i agencjami reklamowymi
  • tworzenie prezentacji oraz statystyk z prowadzonych projektów
  • raportowanie

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • kreatywność, samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność i mobilność
  • sprawna obsługa pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint)
  • mile widziane zmysł plastyczny i doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • szkolenia
  • darmowe bilety do kina
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ do dnia 30 listopada włącznie.

W temacie wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska: Specjalista ds. promocji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Pamiętaj

Aplikując na wybrane stanowisko, nie zapomnij umieścić klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Helios Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź (Administrator).Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail iodo@helios.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.