HR Business Partner

Marki, mazowieckie, Polska
2 dni temu

Polska, Mazowieckie, Marki 35639/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku i z planem dalszego intensywnego rozwoju. Spółka w swoim portfolio posiada szereg rozpoznawalnych marek.
Jednym z bardziej rozpoznawalnych cech firmy jest motywujące i indywidualne podejście do pracowników oraz wysoka kultura organizacyjna.

Podsumowanie / Job summary:

Stanowisko HR Business Partnera u naszego klienta zakłada pełnienie funkcji kluczowego partnera dla obszaru produkcji.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wsparcie liderów w realizacji procesów HR takich jak: ocena roczna, budowanie planów sukcesji, oraz innych,
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji (wykorzystanie coachingu i mentoringu),
  • Realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Koordynacja procesów związanych z onboardingiem nowych pracowników oraz prowadzenie i analiza exit interviews odchodzących osób,
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Monitorowanie rynku, oraz rekomendowanie rozwiązań w dziedzinie wynagrodzeń, świadczeń dodatkowych oraz nagród,
  • Współpraca z zespołem kadrowo-płacowym,
  • Ewidencja i kontrola czasu pracy,
  • Wsparcie komunikacji w organizacji,
  • Kreowanie nowych rozwiązań, oraz wdrażaniem najlepszych praktyk z zakresu HR

Kogo szukamy / Profile description:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku HR w firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz rozliczania czasu pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i łatwość budowania relacji.

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa),
  • Najlepszą kawę,
  • Samodzielne stanowisko w ramach fantastycznego zespołu HR

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page