W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Kadr w Warszawie do pracy na stanowisku:

Asystent/ka w Zespole Świadczeń Pracowniczych

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: GL/DKA/ZSP

Obowiązki:

  • Dekretacja kosztów delegacji w systemie księgowym ok. 2 000 dokumentów miesięcznie
  • Przygotowywanie wzorów umowy oraz aneksów dot. użytkowania samochodu prywatnego do celów służbowych
  • Kopertowanie i rejestracja w systemie przesyłek zawierających bilety do kina oraz karty MultiSport (akcja jednorazowa)
  • Rejestracja w systemie księgowym wniosków o ryczałt za okulary
  • Wsparcie Zespołu w pracach operacyjnych związanych z wdrożeniem nowego systemu kadrowo-płacowego

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracach biurowo-administracyjnych w obszarze kadrowym
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Skrupulatność i dokładność
  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie na okres około roku
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • Pracę w międzynarodowej instytucji finansowej

w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.