FIRMA HANDLOWA MAXFLIZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka Max-Fliz stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

MAX-FLIZ PIĘKNA STRONA WNĘTRZA

DORADCA KLIENTA ŁAZIENKI/WNĘTRZA

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • ·        kompleksowa obsługa klienta
  • ·        kompleksowe tworzenie ofert handlowych
  • ·        efektywne doradzanie, inspirowanie oraz prowadzenie procesu negocjacji cen sprzedażowych
  • ·        budowanie wizerunku salonu
  • ·        dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • ·        dbałość o powierzony towar oraz ekspozycję
  • ·        współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • ·        efektywne umiejętności handlowe
  • ·        dobra organizacja pracy i zarządzania czasem pracy
  • ·        umiejętność pracy pod presją czasu
  • ·        praca z ludźmi i rozumienie potrzeb klientów
  • ·        charyzma, odpowiedzialność i szeroko rozumiana lojalność
  • ·        biegła obsługa komputera oraz programów Word i Excel
  • ·        min. 2 letnie doświadczenie na podobny stanowisku

·        prawo jazdy kat. B

·        akceptacja pracy także w soboty

Oferujemy:

  • ·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ·        pracę stałą na pełen etat (praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach 10-19)
  • ·        pensję zasadniczą i atrakcyjny system nagród
  • ·        dużą swobodę w działaniu
  • ·        udział w profesjonalnych szkoleniach
  • ·        program opieki medycznej
  • ·        rozwój osobisty
  • ·        środowisko pracy w zgranym zespole, a w ślad za tym dobrą atmosferę pracy