Pracownik inwentaryzacji (m/k)

Zgorzelec, Polska, dolnośląskie, Polska
13 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Zgorzelec, Polska

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000knRGwQAM

Obowiązki:
  • inwentaryzacja towaru (sklep odzieżowy).
Wymagania:
  • chęć do podjęcia pracy w godzinach popołudniowych i nocnych,
  • dyspozycyjność do pracy w dniach 27 i 28.11.2019, zlecenie rozpoczyna się o godzinie 18:00 oraz o 21:00,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • ukończone 18 lat.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • wynagrodzenie godzinowe,
  • szybką wypłatę wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl