Specjalista ds. księgowości

Piotrowo Pierwsze, wielkopolskie, Polska
52 dni temu

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Miejsce pracy: Piotrowo Pierwsze
Region: wielkopolskie
Numer ref.: 2019/PIOP/K

OPIS STANOWISKA:

• Księgowanie zdarzeń gospodarczych;
• Analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych;
• Udział w sporządzaniu deklaracji VAT;
• Obsługa systemów multi-cash, księgowanie wyciągów bankowych, przygotowywanie płatności;
• Uzgadnianie i monitorowanie sald wybranych kont bilansowych;
• Ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych.

OPIS WYMAGAŃ:

• Wcześniejsze doświadczenie na analogicznym stanowisku
• Wykształcenie wyższe - kierunkowe
• Mile widziana znajomość SAP
• Znajomość praktycznych zasad rachunkowości

NASZ KLIENT OFERUJE:

• Samodzielne stanowisko w oparciu o umowę o pracę w ramach międzynarodowej grupy
• Dodatki socjalne
• Ambitne stanowisko, możliwość rozwoju zawodowego
• Opieka medyczna, karta benefitowa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.