w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Smart Solutions Polska Sp. z o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na wyjazd do Holandii do pracy na stanowisku:

Operator linii produkcyjnej – branża komputerowa

 



Operator linii produkcyjnej - Holandia

Miejsce pracy: Waalwijk
Region: Cała Polska

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na 4 tygodnie na linii produkcyjnej w Waalwijk w Holandii. Wymagamy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia. Konieczna znajomość języka angielskiego i referencje.

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy:

 • ładowanie oprogramowania;
 • testowanie oprogramowania;
 • sprawdzanie urządzenia pod kątem uszkodzeń;
 • dodawanie kabli;
 • pakowanie i rozpakowywanie do pudełka itp.

Wymagania:

 • Znajomość języka angielskiego;
 • Referencje od poprzedniego pracodawcy;
 • Niekaralność;
 • Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy.

Oferujemy:

 •  Legalną pracę na terenie Holandii w dużej agencji pracy;
 •  Wynagrodzenie płatne tygodniowo na rachunek bankowy w Polsce (może być w Holandii wg uznania pracownika);
 • Wynagrodzenie od 11,29 EUR za godzinę (bez wiekówki);
 • Zakwaterowanie na miejscu, za które potrącane jest później z wynagrodzenia;
 • Ubezpieczenie, które odliczane jest od wynagrodzenia o ile pracownik nie przedłoży własnego ubezpieczenia;
 • Koszt i organizacja wyjazdu do Holandii po stronie pracownika;
 • Organizacja codziennych dojazdów do pracy (jeśli korzysta się z zakwaterowania zapewnionego przez pracodawcę);
 • Dofinansowanie do biletu do Holandii - 75 EURO

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV na adres krakow[at]smartsr.pl, bądź kontakt telefoniczny 690 429 055 lub 502 852 485 w godz. 9-17.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:

Smart Solutions Polska Sp. z o.o. (KRAZ 22394), ul. Opolska 110, 31 – 323 Kraków lub na www.smartsr.pl.

Prosimy o zawarcie w CV (lub w innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Klauzula informacyjna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Smart Solutions Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Opolska 110, 31 - 323 Kraków, KRS: 79352 8, będący agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ 22394.

Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: krakow[at]smartsr.pl lub pisemnie na adres wskazany powyżej.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację, potencjalni pracodawcy na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.

Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w celu dopasowania profilu kandydata (jego predyspozycji zawodowych i/lub doświadczenia zawodowego) do ofert pracy dostępnych u Administratora. Zautomatyzowane przetwarzanie danych i profilowanie nie wywoła negatywnych skutków po stronie osoby, której dane dotyczą.

Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Smart Solutions Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Smart Solutions Polska sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście