w aktówce

Mechanik samochodowy

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Mogilany, Myślenicka 19
Pracodawca
Wanicki Sp. z o.o.
Dodano
14.11.2019

Zakres obowiązków:

  • bieżący serwis samochodów ciężarowych,
  • diagnozowanie i naprawa usterek,
  • wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,
  • przeprowadzanie kontrolnych jazd końcowych,
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń,
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami marki DAF.

Oczekiwania/wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • dyspozycyjność, dokładność i sumienność,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • praca w systemie dwuzmianowym i co druga sobota.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od zaangażowania i doświadczenia,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Dowiedz się o nas więcej ->http://wanicki.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt telefoniczny: 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Grupa Wanicki  jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej Polsce.