Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, posiadającego swoją siedzibę w Bolesławcu, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Brygadzista logistyki (m/k)

Work place: Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000knSfOQAU

Obowiązki:
  • nadzór nad obszarem pakowanie / rozpakowywanie / magazyn,
  • zarządzanie grupą pracowników obszaru logistyki,
  • codzienna współpraca z bezpośrednim przełożonym,
  • codzienna współpraca z działem produkcji.
Wymagania:
  • znajomość procesów logistycznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej.
Oferta dla Kandydata:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym klientem,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych,
  • bezpłatna opieka Medicover, dofinansowanie do Benefit Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl