w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 67 dni temu

Smart Solutions Polska Sp. z.o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na wyjazd do Wielkiej Brytanii do pracy dla jednej z największych brytyjskich firm motoryzacyjnych.

 

Blacharz samochodowy

 

Poszukujemy osób o różnym poziomie kwalifikacji zawodowych do pracy w dużej firmie zajmującej się kupnem i sprzedażą samochodów marki Audi,Marcedez,Vauxhall (Opel) oraz BMW. Znajomość języka nie jest wymagana. Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia. Konieczne jest doświadczenie na podobnym stanowisku i  / lub kierunkowe wykształcenie. Szukamy osób zainteresowanych podjęciem stałego zatrudnienia w UK (to nie jest praca tymczasowa).

Blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Corby
Region: Cała Polska

                     Demontaż elementów karoserii i przygotowanie do malowania,

                     Naprawa uszkodzeń karoserii,

                     Montaż wymienianych / naprawianych elementów,

                     Weryfikacja poziomu uszkodzeń i ewentualnej opłacalności naprawy / wymiany,

                     Przestrzeganie przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnianie bezpieczeństwa pracy wszystkich pracowników,

                     Punktualność i rzetelność wykonywanych obowiązków.

 

•                      Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku i / lub przygotowanie zawodowe do wykonywania pracy,

•                      Chęć uczenia się i rozwoju zawodowego,

•                      Schludny wygląd i godne reprezentowanie pracodawcy,

•                      Dbałość o powierzone narzędzia i urządzenia oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

•                      Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy.

 

·                     Legalną pracę na terenie Wielkiej Brytanii w pełnym wymiarze godzin, na stałe.

·                     Wynagrodzenie 13,00-15,50 funtów/ h (w zależności od umiejętności i         doświadczenia) płatne co tydzień na rachunek bankowy

·                     Pomoc w znalezieniu zakwaterowania jeszcze przed przyjazdem do UK,

·                     Pomoc w otwarciu rachunku bankowego w UK, pomoc w uzyskaniu numeru NIN

·                     Po przyjeździe zapewniamy odbiór z lotniska / autobusu.

 

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV na adres krakow[at]smartsr.pl, bądź kontakt telefoniczny 502 852 485 w godz. 9-17.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:

Smart Solutions Polska Sp. zo.o.o (KRAZ 22394), ul. Oposka 110, 31-323 Kraków lub na www.smartsr.pl  

Prosimy o zawarcie w CV (lub w  innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Smart Solutions Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Smart Solutions Polska sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście