Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik (m/k) - Austria

Work place: Ried im Innkreis, Österreich

Region:Opper-Oostenrijk

Numer ref.: a0t4H00000knSgRQAU

Obowiązki:
  • przygotowanie powierzchni (czyszczenie, szlifowanie, wypełnianie),
  • malowanie elementów przeznaczonych dla rolnictwa,
  • kontrola jakości.
Wymagania:
  • ukończone szkolenie lub przyuczenie do zawodu lakiernika,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkową zaletą,
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód są wymogiem koniecznym.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 2360,75 euro netto miesięcznie (podstawa wraz z dietami) oraz "13-stki" i "14-stki",
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • wsparcie pracowników oddziału Trenkwalder.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl