Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kontroler jakości wyrobów CNC

Work place: Żory, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t4H00000knSiXQAU

Obowiązki:
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • obsługa mikroskopu, mikrometru,
  • praca przy obsłudze maszyn CNC.
Wymagania:
  • dokładność,rzetelność,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC co najmniej 2 lata,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • plan relokacyjny: 1000 złotych miesięcznie!
  • pracę w systemie 3-zmianowym - brak nadgodzin!
  • kartę Multisport, opiekę medyczną, bony żywnościowe,
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta: pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na stałe!
  • pracę w małym, zgranym zespole!
  • miejsce pracy: Żory.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl