Architekt wnętrz / Doradca klienta i architekta
Branża - wyposażenie wnętrz w segmencie high / premium

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
WARSAW DESIGN
Dodano
26.11.2019

Spółka z branży designerskiego wyposażenia wnętrz poszukuje architekta wnętrz / doradcy klienta do zapewnienia wsparcia
i doradztwa dla klientów i architektów oraz koordynacji współpracy
z producentami z Polski i Europy

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Profesjonalna obsługa architektów / pracowni projektowej oraz klientów i współpraca z nimi przy obsłudze projektu, zarówno bezpośrednio w salonie sprzedaży, jak również telefonicznie i online.
  • Bieżąca koordynacja komunikacji między firmą, architektem oraz klientem w celu realizacji i udanego zamknięcia projektu.
  • Poszerzanie bazy architektów i klientów z terenu całej Polski, a docelowo również Europy.
  • Wyszukiwanie i obsługa nowych klientów indywidualnych jak również biznesowych, np. przy projektach budowlanych i inwestycjach t.j. apartamentowce, osiedla domków, rewitalizowane kamienice, hotele itp.
  • Koordynacja współpracy z polskimi i zagranicznymi fabrykami wyposażenia wnętrz oraz poszerzanie portfolio producentów o nowe marki na podstawie własnego researchu

WYMAGANIA

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o zbliżonym profilu i tej samej lub zbliżonej branży oraz doświadczenie w obsłudze wymagającego klienta z wyższej półki
  • Zainteresowanie architekturą i wyposażeniem wnętrz, nowoczesnym designem i podobnymi tematami
  • Min. dobra znajomość marek i producentów wyposażenia wnętrz z segmentu high / premium oraz ogólnie branży
  • Min. komunikatywna znajomość jęz. angielskiego.
  • Kreatywność, wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia wielu projektów jednocześnie, wysoki poziom profesjonalizmu w kontakcie z klientami i partnerami handlowymi, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

MILE WIDZIANE:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe, np. architektura wnętrz, projektowanie, handel zagraniczny, etc.
  • Własna baza kontaktów architektów / pracowni projektowych lub potencjalnych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych (np. inwestycje budowlane)
  • Doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy lub gotowość do jej założenia / reaktywacji i współpracy B2B.
  • Znajomość obsługi nowych mediów.
  • Szukamy osoby bezkonfliktowej, sympatycznej i uśmiechniętej na co dzień, zarówno w stosunku do architektów, współpracowników, a przede wszystkim do klientów.

OFERUJEMY:

  • Stabilizację lub elastyczność – praca w pełnym wymiarze godzin lub w zakresie części etatu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy, z możliwością poszerzenia go o prowizję uzależnioną od zrealizowanych projektów
  • Pracę w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Mokotowa, kilka minut   od stacji metra Wilanowska.
  • Uczestnictwo w szkoleniach, targach i imprezach branżowych.
  • Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i doświadczenia zawodowego w niezwykle  interesującej branży luksusowego wyposażenia wnętrz.
  • Pełne wsparcie ze strony przełożonych w celu efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków i sympatyczną atmosferę w pracy w zgranym, kilkuosobowym zespole.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy.
  • Ubezpieczenie w ramach pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracowników.

Prosimy o przesłanie przez formularz kontaktowy Goldenline / Gazeta Praca swojego CV ze zdjęciem oraz:

  • swojego portfolio (w przypadku architektów wnętrz )
  • krótkiej informacji dlaczego jest Pani/Pan zainteresowany pracą na oferowanym stanowisku i co może Pani/Pan wnieść do naszej firmy jako swój unikalny wkład w jej rozwój.
  • informacji dotyczących:
    • swoich oczekiwań finansowych
    • dyspozycyjności czasowej w ciągu tygodnia
    • najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy

W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.