Młodszy specjalista ds. administracji - roszczeń warunków kontraktu

Warszawa, Polska, mazowieckie, Polska
14 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Warszawa, Polska

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000knStLQAU

Obowiązki:
  • opracowywanie pisemnych roszczeń wykonawcy w ramach kontraktu na roboty budowlane,
  • śledzenie sytuacji na budowie, raportowanie o zdarzeniach potencjalnie roszczeniowych, gromadzenie i opracowywanie dokumentacji oraz propozycji pism / dokumentów / roszczeń w tym zakresie,
  • wprowadzanie zmian do kontraktów,
  • zarządzanie dokumentacją budowy pod kątem roszczeń,
  • analiza dokumentacji kontraktowej, ocena rozbieżności pomiędzy zobowiązaniami umownymi a wymaganiami zamawiającego w trakcie realizacji projektu,
  • prowadzenie korespondencji z zamawiającym i podwykonawcami,
  • prowadzenie negocjacji i uzgodnień kontraktowych z zamawiającym i podwykonawcami,
  • kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, sporządzanie wymaganych raportów prowadzenie korespondencji z zamawiającym i podwykonawcami w celu prawidłowego przebiegu projektu,
  • raportowanie w związku z realizacją zakresu zadań,
  • przygotowanie i uczestnictwo w spotkaniach odnośnie roszczeń.
Wymagania:
  • wykształcenie administracyjne, prawnicze lub o profilu budownictwo (z doświadczeniem w zakresie roszczeń),
  • mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania dokumentacją kontraktu (obszar budowlany),
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • rzetelność i skrupulatność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność współpracy w zespole oraz sprawnej współpracy z partnerami zewnętrznymi.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków),
  • dodatkowe, płatne dni wolne od pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę i możliwość zdobycia doświadczenia w w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl