Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (m/k)

Work place: Bielsko-Biała, Polska

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t4H00000knSusQAE

Obowiązki:
  • pakowanie zagłówków oraz podłokietników,
  • przygotowywanie elementów do wysyłki,
  • proste prace magazynowe.
Wymagania:
  • dobra kondycja fizyczna,
  • dobra koncentracja,
  • możliwość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • premie uznaniowe,
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl