Specjalista ds. Google Adwords

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Gdynia
Pracodawca
Pramso Sp. z o.o.
Dodano
18.11.2019

Obowiązki:

  • tworzenie, prowadzenie, optymalizacja kampanii Google Ads i Facebook Ads
  • analizowanie, raportowanie, ulepszanie skuteczności prowadzonych kampanii

Wymagania:

  • znajomość narzędzi Google Ads, Facebook Ads
  • umiejętność analizy danych w oparciu o Google Analytics
  • doskonała znajomość metod służących do analizy trendów i konkurencji w handlu detalicznym e-commerce
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii
  • umiejętność pracy w zespole

Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnych fundamentach,
  • Stały rozwój zawodowy
  • Pracę w mlodym zespole,
  • Zaplecze socjalne,
  • Siedziba firmy w dogodnej lokalizacji

Firma handlowa zajmująca się sprzedażą przez internet poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. kampanii Google Ads oraz Facebook Ads.