Samodzielna Księgowa - biuro rachunkowe

Katowice, śląskie, Polska
23 dni temu

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Katowice
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
18.11.2019
Numer referencyjny
2019/SK/Katowice

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie KPiR/pełnej księgowości klientów biura
  • księgowanie i rozliczanie faktur kosztowych i faktur sprzedaży
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • kontrola rozrachunków dotyczących sprzedaży i zakupów oraz uzgadnianie sald należności i zobowiązań
  • rozliczanie podatku VAT
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • księgowanie pozostałych dokumentów księgowych
  • obsługa kadrowo-płacowa

Wymagania

  • znajomość programu księgowego
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej najchętniej w biurze rachunkowym
  • wiedza i doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczeniu podatku VAT oraz kadr
  • skrupulatność, dokładność, rzetelność, etyka zawodowa,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów, zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko pracy

Interesują Cię szczegóły? Zadzwoń 535 159 463

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.
Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

Dla naszego klienta prowadzącego biuro rachunkowe w Katowicach, szukamy pracownika na stanowisko: