Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest renomowana Firma produkcyjno-handlowa z branży motoryzacyjnej, stawiająca na innowacyjność i rozwój swoich produktów w kraju i za granicą.

Elektromechanik samochodowy

Miejsce pracy: Radom

Region: mazowieckie

Zakres Obowiązków
  • serwis samochodów osobowych,
  • montaż instalacji LPG,
  • testowanie samochodowych instalacji gazowych,
  • udział w pracach badawczo-rozwojowych działu technicznego,
  • diagnostyka na nowoczesnej hamowni podwoziowej,
  • chiptuning,
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie, kierunkowe, mechaniczne - samochodowe,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika samochodowego,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki  i elektroniki samochodowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa komputera,
  • mile widziana praktyka zawodowa przy montażu samochodowych instalacji LPG
Oferujemy
  • Umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju, liczne szkolenia.
  • Niezbędne narzędzia i urządzenia  do wykonywania pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.