Pracownik produkcji - praca od zaraz

11 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Kórnik, Środa Wielkopolska, Gądki

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knTF6QAM

Obowiązki:
  • prace manualne przy linii produkcyjnej,
  • montaż drobnych elementów,
  • praca stojąca.
Wymagania:
  • z uwagi na specyfikę pracy wymagane są zdolności manualne oraz dokładność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pracę 5 dni w tygodniu w systemie 3-zmianowym.
Miejsce pracy: Kórnik.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl