Specjalista ds. księgowości

Środa Śląska, dolnośląskie, Polska
wczoraj

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Środa Śląska

Region: dolnośląskie

Numer ref.: PGWK/11/2019/2019/11/42

Zadania na stanowisku:

  • Księgowanie faktur i dokumentów zakupowych oraz sprzedażowych
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Analiza i weryfikacja należności oraz płatności od klientów
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Współpraca z Główną Księgową w pracach działowych

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego o profilu: rachunkowym, ekonomicznym lub finansowym
  • Doświadczenia w dziale księgowości (preferowane w firmie produkcyjnej)
  • Dokładności, zdolności analitycznych, świetnej organizacji pracy
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Umiejętności posługiwania się programami z pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Na czas współpracy z Work Service - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową: płatny urlop w wymiarze 2 dni za każde 30 dni pracy, opłacane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne: 5500- 6500 zł brutto
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie posiłków, opieka medyczna
  • Dobrą i koleżeńską atmosferę w pracy (imprezy integracyjne)
  • Komfortowe warunki pracy w firmie produkcyjnej zlokalizowanej w Komornikach koło Środy Śląskiej

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.