w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 25 dni temu

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy handlowej mieszczącej się w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Obsługi Klienta z j.niemieckim - Studencie! 4100 zł + do 1100 zł premii

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie
Numer ref.: SOK/SZN/112019

Poszukujesz stałej i dynamicznej pracy, w której nie będziesz się nudził/a?

Bez trudu rozmawiasz w języku niemieckim, a kontakt z Klientem nie jest dla Ciebie problemem?

Jeśli odpowiedzi są twierdzące, mamy dla Ciebie interesującą ofertę!

Wystarczy, że jesteś gotowa/y na obsługę zapytań i zgłoszeń reklamacyjnych, a także telefoniczne i mailowe przyjmowanie zapytań ofertowych.

Wspomóż nas również w sporządzaniu dokumentów finansowych związanych z przyjmowaniem zamówień.

Oferujemy elastyczne podejście do każdego Kandydata – możliwość wyboru godzin pracy, dla Studenta - dostosowanie grafiku do zajęć, szkolenie wstępne tak długo, jak będzie to konieczne.

Gwarantujemy wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4100 zł brutto, a także premie wydajnościową (uzależnioną od czasu odpowiedzi) do 1100 zł brutto.

Aby umilić każdy tydzień, poniedziałki rozpoczynamy owocowo, zaś piątki kończymy pizzą!

Tworzymy młody i zgrany zespół (dzięki regularnym imprezom integracyjnym) dołącz do Nas, jeśli także cenisz sobie świetną atmosferę w pracy.

Zastanawiasz się jak dokładnie będzie wyglądała praca lub czy sobie poradzisz?

Aplikuj i spróbuj swoich sił przez jeden dzień w firmie.

Po dniu próbnym podejmiesz decyzję, czy zostaniesz z nami na dłużej.

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście