MONTER NA PRODUKCJĘ DO PRZYUCZENIA - 3100 ZŁ + DO 450 ZŁ PREMIA (BRUTTO)

Szczecin, Police, zachodniopomorskie, Polska
24 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników, którzy będą wspierać firmę w zakresie montażu transformatorów.

Miejsce pracy: Szczecin, Police
Region: zachodniopomorskie
Numer ref.: MNP/SZN/112019

Zakres obowiązków:

  • prace związane z montowaniem transformatorów elektrycznych
  • obsługa maszyn oraz stosownych narzędzi na linii produkcyjnej
  • dbanie o porządek zgodnie z standardami firmy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie na produkcji, ewentualnie zainteresowanie majsterkowaniem, naprawami itp.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadniczne w wysokości 3098 zł brutto z możliwością podwyższenia po okresie próbnym do 3700 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe bezpośrednio w firmie Klienta, nawet po 3-ech miesiącach pracy
  • atrakcyjny system premiowy, do 15% wynagrodzenia
  • dla zainteresowanych możliwe nadgodziny, a także wyrobienie uprawnień na koszt firmy (m.in. wózki widłowe, suwnice, żurawie)
  • możliwość bezpłatnego korzystania ze strzeżonego parkingu.
  • pyszne 2-daniowe obiady z kompotem dofinansowane przez firmę - koszt Pracownika to tylko 5 zł dziennie

Praca w miejscowości Dobra k. Szczecina.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta nie czekaj i prześlij aplikację, a my zajmiemy się resztą :)

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.