POS Group to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

 Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Digital Solutions Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres zadań:

  • zarządzanie projektami wdrożeniowymi i komercjalizacyjnymi usług cyfrowych dla klientów biznesowych Orange (Key & Corporate) – np. integracja rozwiązań biurowych (Office365/VoIP), Businnes Intelligence, Marketing Automation
  • ścisła współpraca z kanałami sprzedaży w zakresie definiowania potrzeb i ofertowania klientów, rekomendowanie nowych obszarów sprzedażowych, śledzenie trendów marketingowych oraz nowych technologii
  • bieżące wsparcie struktur dostarczeniowych i obsługowych  w obszarze zarządzanych usług
  • tworzenie i optymalizacja modeli biznesowych dla rozwiązań  ICT własnych oraz partnerskich
  • monitoring realizacji celów sprzedażowych, jakościowych i wydajnościowych

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami i/lub zarządzaniu produktami
  • min. roczne doświadczenie w budowie rozwiązań IT/ICT dla klientów
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespolu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B/ umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w atrakcyjnej lokalizacji  - Warszawa, Aleje Jerozolimskie
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • pracę wśród profesjonalistów
  • możliwość pracy w dynamicznym, ambitnym zespole
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Systems

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku