w aktówce

Kierownik restauracji

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
NEWMAN CONSULTING
Dodano
20.11.2019

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659) poszukuje dla swojego Klienta - prestiżowej sieci restauracji, kandydatów/kandydatek na stanowisko:

KIEROWNIK RESTAURACJI

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie restauracją zapewniające osiąganie założonych wyników finansowych
  • Ustalanie celów zespołowych i efektywne motywowanie podległych osób do ich osiągania
  • Planowanie i organizacja działań podległych pracowników
  • Zapewnienie jakości w obszarach produkt, klient, utrzymanie restauracji
  • Współtworzenie budżetu restauracji oraz stała kontrola jego realizacji
  • Monitoring i analiza trendów rynkowych oraz lokalnej konkurencji
  • Stały kontakt z Klientem – badanie i analiza jego potrzeb
  • Kreowanie i wdrażanie lokalnych działań promocyjnych na podstawie uzgodnień z Kierownikiem Regionalnym
  • Zapewnianie ciągłości dostaw
  • Reprezentacja restauracji na zewnątrz
  • Zapewnienie terminowych i rzetelnych rozliczeń okresowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane w zakresie gastronomii, handlu
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym najlepiej w branży gastronomicznej lub sprzedaży
  • Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienia
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Dążenie do realizacji celów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Umowę o pracę
  • Pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą  w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia  27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659)

www.newmanco.pl