Przedstawiciel handlowy

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
NEWMAN CONSULTING
Dodano
20.11.2019

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659) poszukuje dla swojego Klienta - prestiżowej firmy z branży technicznej, kandydatów/kandydatek na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie sprzedaży rozwiązań w kanale tradycyjnym i inwestycyjnym, poprzez oferowanie Klientom wartości wynikających z użytkowania oferowanych systemów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i obsługa Klientów aktywnych
  • Budowanie zaufania Klientów do marki
  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży
  • Uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach (w tym produktowych)
  • Współtworzenie polityki produktowej firmy oraz monitoring konkurencji
  • Realizowanie działań promujących rozpoznawalność firmy wśród Klientów B2B oraz innych uczestników rynku w branży.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w handlu w sektorze B2B (istotnym atutem będzie doświadczenie w branży teletechnicznej)
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in up-selling i cross-selling
  • Umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość pakietu Office.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus prowizja uzależniona od rezultatów pracy
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji
  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań
  • Pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań
  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą  w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia  27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659)

www.newmanco.pl