Hydraulik - Holandia

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Wynagrodzenie
12000 - 14000 netto
Lokalizacja
Amsterdam
Pracodawca
NeoHR
Dodano
21.11.2019

Zakres Zadań

  • Praca jako hydraulik / monter instalacji sanitarnych na terenie Holandii
  • Zakładanie oraz wymiana instalacji w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe jako hydraulik
  • Znajomość języka angielskiego/holenderskiego umożliwiająca komunikację
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane wykształcenie w zawodzie

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o holenderską umowę o prace
  • 15.25 Euro/h
  • 80 Euro/tydzień zakwaterowanie (b. dobre warunki)
  • pokoje max 2 os.
  • stabilne zatrudnienie

NeoHR

Dla firmy zlokalizowanej na terenie Holandii poszukujemy Hydraulika