w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 28 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy:

PRACOWNIK DZIAŁU TESTU Z UPRAWNIENIAMI SEP POWYŻEJ 1KV

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard, Pyrzyce
Region: zachodniopomorskie
Numer ref.: PDT/SZN/112019

Jeśli posiadasz uprawnienia SEP powyżej 1 kV, więdze z zakresu elektryki i znasz angielski na poziomie komunikatywnym - zgłoś się do nas!

Pracuj w dziale testu jako Młodszy Inżynier i zdobywaj doświadczenie w zawodzie. Do Twoich zadań będzie należało testowanie rozdzielnic elektrycznych - wykrywanie błędów i znalezienie ich przyczyn. 

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. 

W zamian za wsparcie naszej firmy zaoferujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 23 zł/h brutto powiększone o 0,50 zł/h premii i dodatku miesięcznego za samą obecność w wysokości 340 zł. 

Poszukujemy pracowników na stałe dlatego tuż po 3-miesięcznym okresie próbnym zaproponujemy Ci umowę o pracę na czas nieokreślony. 

Pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, jest też możliwość pracy w soboty. 

Do naszej firmy dowiezie Cię bezpłatny autobus pracowniczy - startujemy z Centrum Szczecina, Stargardu i Pyrzyc. 

Zgłoś się do nas, umów się na spotkanie i rozpocznij pracę od najbliższego poniedziałku. 

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście