Ambasada Kanady w Warszawie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Główny konserwator budynku / Kierownik zespołu obsługi technicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Numer procesu rekrutacji: WSAW GS-09
Rodzaj umowy: na czas nieokreślony
Wynagrodzenie: początkowe wynagrodzenie PLN 86 946,09 brutto rocznie
Lokalizacja: Ambasada Kanady, ul. Matejki 1/5, 00-481 Warszawa
Termin składania aplikacji: do 8 grudnia, 2019 r., 24:00

Zakres obowiązków

Pod nadzorem Menedżera ds. nieruchomości, Główny konserwator budynku / Kierownik zespołu obsługi technicznej jest odpowiedzialny za zapewnienie i utrzymanie właściwego stanu technicznego budynku Ambasady (w tym operowanie systemem Building Management System) oraz pozostałych nieruchomości Ambasady Kanady (Oficjalnej Rezydencji i domów dyplomatów). Osoba zatrudniona na tym stanowisku przygotowuje programy konserwacji profilaktycznej, koordynuje pracę zespołu obsługi technicznej i pomaga pozostałym członkom załogi w realizowaniu projektów, a także nadzoruje prace wykonywane przez kontraktorów. Do obowiązków Głównego konserwatora budynku należy również wypełnianie dokumentacji, a także wykonywanie drobnych napraw, prac remontowych i innych podobnych zadań.

Podstawowe kwalifikacje

Wykształcenie:

  • Dyplom ukończenia technikum elektrycznego lub elektromechanicznego; LUB
  • Dyplom ukończenia wyższej technicznej uczelni w zakresie elektryczności, elektromechaniki, automatyki lub nauk mechanicznych; LUB
  • Odpowiednie połączenie wykształcenia (dyplom technika, tytuł inżyniera) oraz doświadczenia zawodowego (minimum 7 lat doświadczenia w pracy z systemami elektrycznymi, mechanicznymi i automatyką).

Zawodowe kwalifikacje i uprawnienia:

  • Uprawnienia elektryka - uprawnienia SEP E i D (eksploatacja i dozór) z pomiarami, do 20 kV;
  • Prawo jazdy – kategoria B.

Języki:

  • Język polski – biegła znajomość (czytanie, pisanie, rozumienie oraz mówienie);
  • Język angielski – znajomość na średnim poziomie (czytanie, pisanie, rozumienie oraz mówienie).

Doświadczenie:

  • Minimum 5 lat doświadczenia*  na stanowisku Technika, Operatora budynku lub podobnym w komercyjnym, przemysłowym lub rządowym budynku z nowoczewsnymi systemami BMS, HVAC i innymi systemami elektrycznymi oraz budynkowymi.

* doświadczenie z przeciągu ostatnich 7 lat

Oceniane wymogi stanowiska

Wiedza:

  • Znajomość systemu Building Management System, a także systemu grzewczego, wentylacyjnego, klimatyzacyjnego oraz innych systemów elektrycznych i budynkowych;
  • Znajomość MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook).

Umiejętności:

  • Zdolność planowania i organizowania pracy;
  • Umiejętność koordynowania  sprzecznych priorytetów w krótkim terminie i osiągania wyznaczonych celów;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Umiejętność świadczenia wysokiej jakości usług;
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;
  • Inicjatywa oraz umiejętność obiektywnej oceny sytuacji oraz wyciągania odpowiednich wniosków;
  • Elastyczność i zdolność szybkiego dostosowania się do zmian;
  • Uczciwość i dyskrecja;
  • Ogólne umiejętności techniczne (naprawy w zakresie hydrauliki, mechaniki i systemów wentylacyjnych, prace remontowe, inne drobne naprawy).

Dodatkowe kwalifikacje

Pierwszeństwo w procesie rekrutacyjnym może zostać przyznane kandydatom posiadającym, oprócz kwalifikacji podstawowych, następujące kwalifikacje dodatkowe:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (czytanie, pisanie, rozumienie i mówienie);
  • Minimum 2 lata doświadczenia * w koordynowaniu zespołem;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu inspekcji i nadzorowaniu małych projektów budowlanych;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu planów konserwacji i napraw oraz w przygotowywaniu opisu prac do kontraktów konserwacyjnych.

* doświadczenie z przeciągu ostatnich 5 lat

Jak aplikować

Szczegółowe informacje na temat tego procesu rekrutacyjnego oraz instrukcje dotyczące składania dokumentów aplikacyjnych znajdują się na naszej stronie internetowej: www.canada.pl