Learning & Development Manager (projekt 6-miesięczny)

Warszawa, mazowieckie, Polska
31 dni temu

Polska, Mazowieckie, Warszawa 35868/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z ponad 20-letnią tradycją i nowoczesnym podejściem do rynku. Marka znana na całym świecie posiada prawie tysiąc sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy samodzielnego managera z dużą świadomością biznesu i umiejętnością prowadzenia projektów.

Opis stanowiska / Job description:

  • Koordynowanie programów szkoleniowych dla rozproszonej sieci sprzedaży w zakresie nowych produktów, metod sprzedaży oraz kompetencji miękkich,
  • Współpraca z managerami i inicjowanie nowych projektów rozwojowych w odpowiedzi na potrzeby biznesowe,
  • Udział w procesie ocen pracowniczych, analiza potrzeb szkoleniowych i tworzenie indywidualnych planów rozwojowych,
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń, warsztatów i sesji coachingowych,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie zaangażowania i motywacji pracowników,
  • Koordynacja pracy zespołu specjalistów i trenerów wewnętrznych,
  • Współpraca z firmami szkoleniowymi i innymi świadczącymi usługi doradcze w zakresie rozwoju,
  • Rozwój narzędzi szkoleniowych,
  • Opieka nad platformą i systemem szkoleniowym,
  • Tworzenie raportów, budżetów i zestawień.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w realizacji procesów rozwojowych oraz doświadczenie managerskie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w budowaniu, wdrażaniu i ewaluacji programów rozwojowych dla pracowników,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu biznesowym.

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowa premia,
  • Duża samodzielność w zakresie realizowanych procesów,
  • Szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego w fantastycznej organizacji.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page