w aktówce

To ogłoszenie wygasło

Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Gdańsk
Pracodawca
Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING Sp. z o.o. Sp.k.
Dodano
25.11.2019

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Prezentacja nieruchomości
  • Aktywna sprzedaż mieszkań
  • Budowanie relacji z klientem
  • Kompletowanie dokumentów do umów
  • Przygotowywanie kampanii reklamowych dot. realizowanych inwestycji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywność
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność
  • znajomość technik sprzedaży
  • dobra znajomość programu MS Office
  • zdolności interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego
  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w ambitnym zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING jest firmą deweloperską prowadzącą swoją działalność na terenie Gdańska oraz w rejonach Trójmiasta. Działamy na polskim rynku nieruchomości od 1995 roku, utrzymując wysoki standard realizowanych inwestycji oraz estetykę wykończenia budowanych osiedli. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz sukcesom inwestycyjnym, cieszymy się zaufaniem wielu Klientów. INVESTING wypracował opinię solidnego i zaufanego trójmiejskiego dewelopera.