Majster budowy/Koordynator budowy

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Ożarów Mazowiecki
Pracodawca
Home Premium Plus Sp. z o.o. Sp. k.
Dodano
26.11.2019
  • Zadania:

    §  nadzorowanie całości prac od strony organizacyjnej, administracyjnej, technicznej

    §  nadzór i kontrola nad postępami prac wszystkich ekip wykonawczych

    §  czynny udział w odprawach codziennych z wykonawcami i naradach koordynacyjnych

    §  kontrola i prowadzenie prac zgodnie z przyjętym i uzgodnionym harmonogramem i projektami

    §  kontrola jakości robót, zgodności z dokumentacją realizacyjną wraz z rysunkami

    §  prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy

    §  nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy

    §  poszukiwanie firm podwykonawczych

    §  współpraca z zespołem realizacyjnym: kierownikiem projektu, inżynierami budowy itd.

    §  współpraca z inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami i dostawcami

    §  sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów

    §  realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem kosztów kontraktu

    §  przygotowywanie obmiaru postępu robót

    §  kontrola kosztów

    §  raportowanie postępów prac.

  • Wymagania:

    §  wykształcenie wyższe kierunkowe (może być student w trakcie nauki - studia politechniczne, o specjalizacji budowlanej, konstrukcyjnej)

    §  doświadczenie zawodowe min. 3 lata w wykonywanym zawodzie (mile widziane doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym)

    §  praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCad, MS Project

    §  samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania

    §  bardzo dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych

    §  prawo jazdy - kat. B

  • Oferujemy:

    §  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    §  umowę o pracę

    §  atrakcyjne warunki zatrudnienia

    §  możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności

HOME PREMIUM PLUS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Home Premium Plus Sp. z o.o. Sp. k.  wiodący deweloper w powiecie warszawskim zachodnim, specjalizujący się w zakresie kompleksowej realizacji osiedli, jak i również obiektów o charakterze biurowym oraz magazynowym