Order Management Associate

Polska, Mazowieckie, Warszawa 35931/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail, której produkty znane są na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukuję osób na nowe stanowisko w dziale Customer Service.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży Retail poszukuję osób na stanowisku Order Management Associate.

Opis stanowiska / Job description:

  • Bieżący kontakt z klientem biznesowym i z centralą logistyczną firmy
  • Nadzór nad procesem realizacji zamówień
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy firmą i klientem
  • Przygotowywanie raportów i analiz operacyjnych
  • Kontrola zamówień w systemie ERP
  • Współpraca z innymi działami firmy

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Znajomość pakietu Office (Excell)
  • Komunikatywna języka angielskiego (poziom B1/B2)
  • Zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Umowę o pracę

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page