Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Specjalizujemy się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych.

W Polsce współpracujemy z większością sieci handlowych oraz właścicielami rozpoznawalnych i cenionych brandów napojowych. Skutecznie konkurujemy na rynkach zagranicznych. Dostarczamy produkty między innymi do Niemiec, Szwecji, Francji, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji czy krajów nadbałtyckich. rynkach Bliskiego Wschodu.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Dziadkowskie-Folwark, woj. mazowieckie (gm. Huszlew, powiat łocicki)

Główne zadania, które czekają na Ciebie to:

  • prawidłowa i bezpieczna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcją technologiczną
  • kontrola bieżąca i końcowa wytworzonego produktu zgodnie ze specyfikacją
  • nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku
  • rozwiązywanie bieżących problemów w celu realizacji procesu produkcyjnego

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • posiadasz wykształcenie zasadnicze zawodowe (mile widziane średnie zawodowe o profilu technicznym)
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (lub masz predyspozycje mechaniczne i jesteś gotów do przyuczenia)
  • posiadasz aktualną książeczkę SANEPID
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • jesteś zainteresowany pracą w systemie zmianowym

to zaoferujemy Ci:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Krynica Vitamin S.A. w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy doświadczenia i umiejętności oraz system premiowy rozliczany w cyklu miesięcznym
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla pracownika po okresie próbnym oraz możliwość wykupienia płatnego rozszerzenia dla członków rodziny
  • możliwość udziału w programie poleceń pracowniczych w celu uzyskania dodatkowych nagród finansowych
  • płatne ubezpieczenie grupowe na życie
  • rozwój zawodowy oraz możliwość awansu
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w APLIKUJ TERAZ
lub kontakt telefoniczny pod numerem 83 410 99 92

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krynicę Vitamin SA z siedzibą w Warszawie (03-606), ul. Matyldy 35, NIP: 524-24-42-164 dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)). Jednocześnie oświadczam, że podaję swoje dane osobowe całkowicie dobrowolnie, oświadczam również, że zostałem poinformowany o moim prawie do wycofania wyrażać zgodę lub sprzeciwić się przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przekazywania w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.