Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem jeden z naszych Klientów, specjalista usług utylizacji odpadów, znalazł się w potrzebie zatrudnienia Specjalisty/ki ds. Kadr i Płac. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w Radomiu.

Specjalistka/Specjalista ds. Kadr i Płac – atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce pracy: Radom, Wielogóra, Mazowszany, Skaryszew
Region: mazowieckie

Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę:

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna Medicover, pakiety sportowe
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach do wyboru: 8:00- 16:00

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Zostaniesz członkiem dwuosobowego zespołu, osobą wykonującą kompleksowe zadania dot. procesów kadrowych dla 180 pracowników firmy.

Zajmiesz się raportowaniem oraz zarządzaniem dokumentacją.

W skład obowiązków wchodzi wykonywanie czynności związanych z zatrudnieniem pracownika.

Kogo szukamy?

Osoby, która wyróżnia się praktyczną znajomością dotycząca obszaru kadr: przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, RODO, ZFŚS, itp.

Ważne dla nas jest doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość programu Płatnik oraz Excel

Mile widziana jest znajomość programu SAP HR.

Wspaniale, wyślij do nas swoje CV, a już niedługo będziesz mógł/mogła cieszyć się nową pracą!

Zadzwoń: 508 351 455 lub napisz: k.piatek@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.