Kierownik do salonu Orange

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Jastrzębie-Zdrój
Pracodawca
GTI Sp. z o.o.
Dodano
29.11.2019

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość osobistego rozwoju (bezpłatne szkolenia)
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

Zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym
  • realizowanie wytyczonych celów ilościowych i jakościowych
  • dbanie o wizerunek marki oraz dobre imię podległego salonu sprzedaży
  • rozliczanie podległych pracowników z wyników ich pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (matura)
  • znajomość standardów obsługi klienta
  • znajomość pakietu office (Word, Excel)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży telekomunikacyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od 25 lat, świadczy na rynku telekomunikacyjnym szereg usług multimedialnych, we współpracy z operatorem Orange Polska S.A.

Nasza działalność opiera się na długoletnim doświadczeniu w branży, profesjonalnej obsłudze Klienta, oraz niezawodnej jakości usług. Firmę tworzą specjaliści z wielu branż, ceniący zaangażowanie we wspólny rozwój oraz przyjazną atmosferę pracy.