Dyrektor Zarządzający Obiektem Sportowym

Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza 35676/001 Permanent

Naszym klientem jest firma, która zainwestowała w nowoczesne centrum sportowe. Jest to dynamiczne rozwijająca się organizacja dająca możliwość wpływania na strategiczne dla niej decyzje.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy osoby doświadczonej w strategicznym zarządzaniu placówkami sportowymi. Nadrzędnym zadaniem na wskazanym stanowisku będzie zorganizowanie oraz wprowadzenie na polski rynek nowej formy aktywności sportowej oraz leczniczej.

Opis stanowiska / Job description:

* Organizowanie ciekawych wydarzeń sportowych w celu maksymalnego wykorzystania infrastruktury;
* Uruchamianie/współpraca przy uruchamianiu oraz promowanie nowego obiektu centrum hipoksji;
* Współtworzenie strategii rozwoju ośrodka badań i treningu hipoksji;
* Zarządzanie strategiczne pozostałymi częściami obiektu tj. korty tenisowe, plaża wraz z obiektem gastronomicznym;
* Raportowanie do właściciela wyżej wspomnianych obiektów sportowych;
* Kreowanie oraz przeprowadzenie akcji marketingowych i promocyjnych;
* Wdrażanie procesów optymalizacji funkcjonowania obiektów sportowych;
* Utrzymanie standardów na najwyższym poziomie;
* Dbanie o jakość usług poprzez motywowanie, kontrolę i planowanie czasu pracy podległych pracowników;
* Codzienny nadzór nad działaniami operacyjnym w strefie sportu i rekreacji;
* Nadzór i koordynacja efektywnego funkcjonowania obiektów;
* Umiejętne wykorzystanie dostępnych obiektów oraz narzędzi w celu kompleksowej obsługi klienta oraz maksymalizacji całościowego zysku;

Kogo szukamy / Profile description:

* Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
* Wykształcenie zdobyte na AWF mile widziane;
* Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne w zarządzaniu pracownikami;
* Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu obiektami sportowymi;
* Charyzma, zapał do pracy oraz chęć podejmowania ciekawych, innowatorskich wyzwań;
* Doświadczenie w pracy z klientem i standardami;
* Samodzielność oraz inicjatywy w podejmowaniu działań;
* Umiejętność optymalizacji kosztów;
* Spojrzenie holistyczne na całą strefę sportu i rekreacji, kreatywne pomysły związane z obsługą oraz promowaniem obiektów;
* Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
* Konsekwencja w działaniu;

Oferujemy / We offer:

* Wpływ na decyzje podejmowane w spółce;
* Możliwość dynamicznego rozwoju kariery zawodowej;
* Partycypowanie w uruchamianiu oraz wprowadzaniu nowych aktywności sportowych na polski rynek;

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page