Senior UX Specialista (e-commerce)

Polska, Mazowieckie, Warszawa 35413 Permanent

Naszym Klientem jest znana firma retailowa, będąca producentem i dystrybutorem odzieży oraz sprzętu sportowego, działająca w modelu omnichannel.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie w związku z rozwojem kanału e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Specjalisty UX.

Opis stanowiska / Job description:

* Projektowanie i optymalizowanie stron oraz elementów serwisu e-commerce
* Audyt istniejących rozwiązań serwisu
* Opracowywanie kreatywnych i ergonomicznych rozwiązań
* Opracowywanie metodologii oceny testowanych rozwiązań
* Współpraca z grafikami oraz specjalistami z obszaru technologii
* Współpraca z agencjami kreatywnymi

Kogo szukamy / Profile description:

* Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Znajomość trendów web designu
* Znajomość dobrych praktyk UI / UX
* Obsługa programów graficznych oraz UX/UI
* Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
* Ciekawe portfolio
* Znajomość Google Analytics
* Znajomość platform do przeprowadzania testów A/B
* Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, Javascript)

Oferujemy / We offer:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
* możliwość wyboru narzędzi oraz technologii pracy
* pakiet szkoleń wdrażających w organizację
* indywidualną ścieżkę rozwoju wraz ze szkoleniami, które sam(a) zaproponujesz
* rozwoju na wielu płaszczyznach
* częste integracje zespołowe

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page